ocieplenia poddaszy MGB Komplex

Ocieplenia poddaszy w Lublinie

Co robimy

Firma MGB Komplex wykonuje ocieplenia poddaszy oraz inne usługi remontowo-budowlane. MGB Komplex to firma specjalizująca się we wszelkiego rodzaju pracach remontowych oraz budowlanych m.in. tynki maszynowe agregatem, cementowo-wapienne oraz gipsowe; zabudowa płytami k-g; kominki; docieplanie poddaszy pianką pioliuretanową

Jesteśmy firmą która sprosta każdym, nawet najbardziej wyszukanym, wymaganiom naszych klientów. Wszystkie nasze projekty wykonujemy na najwyższym poziomie, rzetelnie, dbając o każdy detal. Kładziemy nacisk na jakość wykonania oraz materiały na jakich pracujemy. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że możemy pochwalić się liczbą kilkuset zadowolonych klientów, których grono stale się powiększa.

Nasi Kontrahenci:
EKBUD, TELECOMM, PROFIT, EDACH, MIXBUD, DREWNOSTAL

 • tynki wewnętrzne maszynowe gipsowe – w tym poddasza
 • tynki zewnętrzne
 • ocieplanie pianką poliuretanową
 • zabudowy gips/karton
 • posadzki miksokretem
 • gładź gipsowa
 • ocieplanie poddaszy
 • malowanie poddaszy
 • kominki
 • hydraulika
 • elektryka
 • prace remontowo adaptacyjne
 • zabudowy meblowe – kuchenne

Ocieplenia poddaszy Lublin z naszą firmą

Wiele osób ( także mieszkańców Lublina i okolic tego miasta ) decyduje się na budowę dla swojej rodziny domu parterowego. Niektórzy postanawiają jednak wybudować dom mający poddasze, którego przestrzeń będzie można praktycznie zagospodarować. Poddasze to dobre miejsce na sypialnię i towarzyszącą jej łazienkę. Można również urządzić tam pokój dla dziecka. Niezwykle istotne jest zapewnienie Twojemu domowi odpowiedniej izolacji cieplnej. Wtedy w cieplejszych miesiącach można liczyć we wnętrzu na chłód, a zimą na utrzymujące się stale ciepło. Co może się stać, gdy ocieplenie budynku ( w tym także poddasza ) zostanie wykonane nieprawidłowo? Pomieszczenia tracą wtedy ciepło w znacznie szybszym tempie, niż powinno to mieć miejsce. Do tego pojawia się wysoka wilgotność, co sprzyja rozwojowi grzybów, działa ona również niekorzystnie na drewniane belki dachowe. Warto więc upewnić się, że firma, której zlecasz wykonanie instalacji ociepleniowej ma dobrą opinię i gwarantuje to, że wszystkie prace zostaną przeprowadzone profesjonalnie. Jeżeli zlecisz realizację tego zadania przypadkowym osobom, narażasz się na koszty związane z koniecznością przeprowadzenia dodatkowych prac mających na celu eliminację wcześniej popełnionych błędów. Nasza firma gwarantuje pełen profesjonalizm. Po zakończeniu przez nas montażu ocieplenia z pewnością nie będzie trzeba już nic poprawiać. Cieszymy się dobrą opinią, sam możesz poszukać w sieci www pozytywnych komentarzy na temat jakości naszych usług. W trakcie naszej pracy przy ocieplaniu Twojego poddasza użyta zostanie wełna skalna lub szklana. O wyborze zdecydujemy po konsultacjach z Tobą. Oba jej rodzaje charakteryzują się podobnymi właściwościami, różnica tkwi tylko w pewnych szczegółach. Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł i jesteś zdecydowany na złożenie zamówienia lub też wcześniej chciałbyś zadać nam jeszcze kilka pytań dotyczących ocieplenia poddasza, zapraszamy do kontaktu. Możesz wysłać nam wiadomość mailową lub do nas zadzwonić. Jeżeli chcesz, możesz złożyć nam także osobistą wizytę w naszym biurze znajdującym się w Lublinie. Chętnie udzielimy Ci którąś z tych dróg dodatkowych, bardziej szczegółowych informacji. Zaufaj profesjonalistom z dużym doświadczeniem, wybierz właśnie naszą firmę a na pewno nie będziesz tego żałował.